Logo

Tursab ID: 9873

Bali'de Deniz Ubud'da Kültür Turu Thy İle 6 Gece - 2021

Bali'de Deniz Ubud'da Kültür Turu Thy İle 6 Gece - 2021

HARİKALAR DİYARI BALİ’DE DENİZ, UBUD’DA KÜLTÜR 

Rezervasyon Talep Formu

1,599 €

1,399

Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Dahil Olmayan Hizmetler
Galeri
Ödeme Koşulları

 

1.Gün Tur Güzergahı

Ubudİstanbul

HARİKALAR DİYARI BALİ’DE DENİZ, UBUD’DA KÜLTÜR 

Ubud (3 gece konsept otel) -Nusa Dua (3 gece Deniz kenarı otel) 

TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE  
Türkçe Rehberli! 
6 Gece / 8 Gün 

İSTANBUL -DENPASAR - UBUD

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali buluşma noktamızda buluşuyoruz. Check-in işlemlerinin tamamlanması ve pasaport kontrollerinin ardından Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Denpasar’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 12 saat süren bir yolculuğun ardından Denpasar’a varıyoruz. Gümrük kontrollerinin ardından havalimanında karşılanıyor ve otele transferimiz gerçekleşiyor. Check in işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.  Konaklama otelimizde. 

2.Gün Tur Güzergahı

Ubud

UBUD

Kahvaltının ardından serbest gün. Dileyen misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenlenecek Kintamani (Volkan) turuna katılabilirler.  Bu turumuzda ilk olarak Bali’nin yerel dansı olan “Barong Dansını”   izlemek üzere Batubulan köyüne hareket ediyoruz. İyi ile kötünün mücadelesinin anlatıldığı bu güzel performansın ardından sanatçılar köyü Celuk’a hareket ediyoruz. Celuk’ta gümüş ve ahşabın maharetli ellerde nasıl birer sanat eserine dönüştüğünü görme imkanı bulacağız. Ardından Batur Volkanı’nın eşsiz güzelliğini görmek ve krater gölü manzarası eşliğinde öğle yemeğimizi almak üzere Kintamani’ye gidiyoruz. Yemeğin ardından Kutsal Su Tapınağı olarak da bilinen Tirta Empul tapınağını ziyaret ediyoruz. Tapınak gezimiz sonrası Gunung Kawi Kraliyet anıtlarını ziyaret ediyoruz.  Gezilerimizin ardından Tegalalang pirinç teraslarını görme imkanı buluyoruz. Turumuzun bitiminde otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde. 

Kintamanı (Volkan) Turu  (Ögle Yemekli) : 60 USD  
 

3.Gün Tur Güzergahı

Ubud

UBUD

Kahvaltının ardından serbest gün. Dileyen misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenlenecek Kutsal Maymun Ormanı ve Tapınaklar  turuna katılabilirler. Turumuzda öncelikle Bali sanatını daha yakından tanımak üzere Singapadu köyüne gidiyoruz. Ardından Pura Dalem Agung Padangtegal tapınağını ve ölü yakma seramonilerinin de gerçekleştiği kutsal bahar hamamı tapınağını  ziyaret etmek üzere  Kutsal Maymun Ormanı’na doğru yola çıkıyoruz. Ziyaretlerimizi gerçekleştirip yemeğimizi almak üzere yerel bir restorana gidiyoruz. Yemek sonrasında eşsiz güzellikteki mimarisi ile ünlü Pura Saraswati tapınağını ziyaret ediyoruz. Tapınak ziyaretlerimiz sonrası farklı hediyelik eşya seçenekleri bulabileceğiniz Ubud Pazarına gidiyoruz. Günün son ziyaret noktası ünlü İspanyol Ressam Antonio Blanco’nun eserlerinin sergilendiği müze olacak. Ardından otelimizie dönüyoruz. Konaklama otelimizde. 
Kutsal Maymun Ormanı ve Tapınaklar Turu (Ögle Yemekli) : 75 USD 

4.Gün Tur Güzergahı

Nusa DuaUbud

UBUD- NUSA DUA

Kahvaltının ardından Tanjung Benoa’ya hareket ediyoruz. Check in işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz (14:00 sonrası) Tüm gün denizin keyfini çıkarıyoruz. Konaklama otelimizde.  Dileyen misafirlerimiz öğleden sonra opsiyonel olarak düzenlenecek “Kecak Dansı ve Uluwatu Tapınağı” turuna katılabilirler. Rehberimizin belirteceği saatte lobide buluşup Uluwatu Tapınağı’na gitmek üzere hareket edeceğiz.Deniz seviyesinden 100 mt yüksekte bulunan ,etrafı ormanlarla çevrili bu güzel tapınağı gezip , ardından Rama ve Shinta’nın aşkını anlatan mitolojik dans gösterisini izleme imkanı bulacağız. Gösterinin ardından otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde. 

Kecak Dansı ve Uluwatu Tapınağı 30 USD 

5.Gün Tur Güzergahı

Nusa Dua

NUSA DUA

Kahvaltının ardından serbest gün. Tüm gün denizin keyfini çıkarıyoruz. Konaklama otelimizde. Dileyen misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenlenecek “Bali Esintileri”  turuna katılabilirler. Otelimizden Klungkung bölgesine doğru hareket ediyoruz. İlk ziyaret noktamız Kerta Gosa antik mahkeme binası. Ziyaretimiz sonrası yolculuğumuza eşsiz manzaralar eşliğinde Bukit Jambul bölgesine doğru devam ediyoruz. Bali Hinduizmi’nin Ana Tanrıçası Besakih tapınağını ziyaret edip, Hinduizm ile ilgili detaylı bilgi ediniyoruz. Yerel bir restoranda alacağımız yemeğin ardından meşhur Luwak kahvesinin ve Endonezya baharatlarının yetiştiği tarlaları ziyaret ediyoruz. Ardından Bali’nin en güzel tapınaklarından olan,  Bangli Krallığı’nın merkez tapınağı Kehen’i ziyaret ediyoruz. Son durağımız geleneksel kapıları ile ünlü Penglipuran Köyü olacak. Ardından otelimizie dönüyoruz. Konaklama otelimizde. 

Bali Esintileri : (Ögle Yemekli) : 75 USD 

6.Gün Tur Güzergahı

Nusa Dua

NUSA DUA

Kahvaltının ardından serbest gün. Tüm gün denizin keyfini çıkarıyoruz. Konaklama otelimizde. Dileyen misafirlerimiz Tanah Lot&Taman Ayun Turu’na katılabilirler. Rehberimizin belirteceği saatte lobide buluşuyoruz. İlk durağımız Taman Ayun tapınağı olacak. İsmi güzel bahçe anlamına gelen bu güzel tapınağı ve bahçelerini görme imkanı bulacağız. Ardından Alas Kedaton Maymun Ormanlarından geçerek Tanah Lot tapınağına varacağız.Tapınağı gezdikten sonra hüneşin okyanus üzerinde batışını izleme imkanı bulacağız.  Ardından otelimizie dönüyoruz. Konaklama otelimizde. 

Tanah Lot&Taman Ayun Turu : 35 USD  

7.Gün Tur Güzergahı

Nusa Duaİstanbul

NUSA DUA - DENPASAR - İSTANBUL

Kahvaltının ardından rehberiniz belirteceği saatte havalimanına transfer oluyoruz. Havalimanına varışımızı takiben check-in  işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.  Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Geceleme uçakta. 

8.Gün Tur Güzergahı

İstanbul

İSTANBUL

Sabah 05:55’te İstanbul’a varıyoruz. Turumuzun sonu, bir sonraki turumuzda görüşmek üzere. 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Türk Hava Yolları ile İstanbul –Denpasar / Denpasar- İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti 
Havalimanı vergileri 
Ubud’da 4* otelde 3 gece oda kahvaltı konaklama 
Bali’de  deniz kenarında 4* otelde  3 gece oda kahvaltı konaklama 
Havalimanı-otel-havalimanı transferleri  
Türkçe rehberlik hizmetleri 
Zorunlu Seyahat Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Yurt dışı Çıkış Harç Pulu    
Programda belirtilmeye tüm yemekler 
Şahsi harcamalar, tüm içecekler 
Ekstra turlar ve programda belirtilmeyen yemekler