Logo

Tursab ID: 9873

Benelüks Sevgililer Günü Özel | Pgs ile Şok Promo - Brugge Turu

Rezervasyon Talep Formu

289

Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Galeri
Ödeme Koşulları

1.GÜN - İstanbul - Köln - Lüxemburg – Metz -
Turumuzun ilk günü İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanında buluşma sonrası Pegasus  Hava Yolları tarifeli seferi ile Köln şehrine uçuş, ve varış sonrası Köln şehrinde yapacağımız şehir turunda: Köln Katedrali , Reine Nehri ve Avrupa’daki Müslüman toplulukları tarafından yapılan Köln Camii’ni görüyoruz. Ardından Lüxemburg’a hareket varışla beraber yapacağımız şehir turunda: Turumuzda Petrus nehri vadisi, UNESCO dünya kültür mirası kabul edilen eski şehir merkezi, Vedar sokakları, Anayasa Meydanı, şehir katedrali, Dükler Sarayı görülecek yerler arasında Ardından Akşam yemeğimizi alacağımız restauranta transfer akşam yemeğinin alınması sonrası konaklayacağımız otele transfer Konaklama Metz & Reims bölgesinde.

2.GÜN - Metz - Paris -
Otelde alınan kahvaltı sonrası Paris şehrine hareket ediyoruz Varışımızla beraber yapacağımız şehir turunda: görülecek yerler arasında: Opera Meydanı ve binası, Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, dünyaca ünlü alış veriş caddesi ChampsElyséesZafer TakıEiffel Kulesi, Askeri Müze, Alexandre III Köprüsü, Meclis binası, Napoléon'un MezarıOrsay MüzesiLouvre Sarayı ve MüzesiIle de laCité ,Vendome Meydanı, Madelain Kilisesi bulunmakta. Şehir Turu sonrası Montmartre (Ressamlar tepesi) ziyaret durağımız olacak. Hala bohem hayatın yaşandığı mahallede sokak ressamlarına resminizi yaptırabilirsiniz. Aynı bölgede bulunan ve Paris şehrinin hemen hemen her yerinden görülen SacreCour bazilikasınıda görme imkanımız olacak. Ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz 10 Misafirin talep etmesi halinde: Extra olarak Disneyland turu düzenlenecek. 150€ Kişi Başı Ulaşım dahil Disneyland turu yapabileceklerdir..  tur bitimi Türk Restaurantında akşam yemeğinin alınması ve konaklama otelimizde.

3.GÜN - Paris – Eiffel Kulesi & Seine Nehri Turu (Talep eden misafirler için Disneyland turu seçeneği)
Otelde alınan kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Eiffel Kulesi + Seine Nehri tekne gezisi + Montmarte ressamlar tepesi + Sacre Coeur Bazilikası + Notre Dame Katedrali turuna katılabilirler (90 Euro).  Fransa’nın adeta sembolü olan Eyfel kulesi. 1889 Yılında düzenlenen dünya fuarı için yapılan 330 mt yüksekliğindeki kulenin asansör ile ikinci katına çıktıktan sonra muhteşem Paris şehri manzarasını izliyoruz. Kule hakkında detaylı bilgileri Rehberimizden alıyoruz. Eyfel kulesi ziyareti ardından Seine Nehrinde yapacağımız tekne turunda Paris’in tarihi ve kültürel dokusu hakkında rehberimizden bilgiler alıyoruz Ardından konaklayacağımız otele transfer ve konaklama otelimizde.

4.GÜN - Paris – Brugge - Brüksel -
Otelde alınan kahvaltı sonrası Brüksel’e hareket.  YOL ÜZERİ BRUGGE TURU DAHİLDİR ! Brugge şehrine hareket ediyoruz. Varışımızla beraber Avrupa’nın en iyi korunmuş Orta Çağ şehirlerinden olan Brugge’u tanıcağımız şehir turunda görülecek yerler arasında: Lonca Binaları ile çevrili Markt Meydanı, Şehrin simgelerinden Belfry Kulesi, Belçika’nın en önemli kiliselerinden Our Ladies Church ve Şehrin yönetim ve dini merkezi olarak bilinen tarihi Burg Meydanı, Belediye Sarayı ve Kutsal Kan Bazilikası bulunmakta. Tur sonrası alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Ardından Brüksel şehrine hareket varışımızla beraber yapacağımız şehir turunda görülecek yerler arasında: Birçok tarihi yapıya evsahipliği yapan Avrupa’nın en hareketli meydanlarından Grand Palace, Görkemli yapısı ile Hotel de Ville, Brüksel şehir müzesi, Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Expo 58 Fuarı için yapılmış Atomium ve Heysel Stadyumu bulunmakta Tur sonrası akşam yemeğinin alınması konaklayacağımız otele transfer ve konaklama.5.GÜN - Brüksel – Roterdam – Lahey – Volendam – Amsterdam
Otelde alınan kahvaltı sonrası Amsterdam’a doğru yola çıkıyoruz.  LAHEY + MARKEN & VOLENDAM – BÜYÜLÜ HOLLANDA 90€ turu.   Hollanda’nın 2.büyük şehri olan Roterdam’ı tanıyacağımız turumuzda Hollanda’nın modern tarzını en iyi yansıtan bu zengin ticaret ve lojistik şehrinde, adını hümanizm akımının öncülerinden Erasmus’dan alan, tek sütunlu yapısıyla görenlerin kuğuya benzettiği Erasmus Köprüsü, ünlü mimar Piet van Blom imzalı Floransa’da bulunan Ponte Vechio’dan ilham alınarak tasarlanmış küp evler ve Rotterdam limanı görülecek yerler arasında. Ardından Lahey’e hareket Lahey’de görülecek yerler arasında Parlamento binası, Yüce adalet divanı, Meclis binası bulunmakta Tur sonrası Amsterdam’da konaklayacağımız otele hareket otele transfer ve konaklama otelimizde.

6.GÜN Amsterdam
Otelde alınan kahvaltı sonrası meşhur yel değirmenlerini görüp Hediyelik eşya ve peynir alışverişi sonrası Amsterdam şehrine hareket Yapacağımız şehir turunda: Waterloplein, Çiçek Pazarı, Rokin caddesi, Dam Meydanı, Kraliyet sarayı, Damrak caddesi ve Central Station görüldükten sonra Amsterdam’da yarım gün serbest zaman veriyoruz.  Geceleme otelimizde.

7.Gün  Amsterdam – Köln – İstanbul
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından  Köln şehrine hareket varışla beraber havalimanına transfer oluyoruz Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket ve varışla turumuz sona eriyor. Turumuz sonrası, görüş ve fikirlerinizi LÜTFEN [email protected]'ye mail atınız.

*Ekstra Brugge Turu
*6 Sabah Kahvaltısı
*Gidiş – Dönüş Uçak Biletleri
*Profesyonel Türkçe Tur Liderliği hizmetleri
*Zorunlu Sigorta
*Otel Konaklamaları (3*)
*KDV
*Tüm Transferler