Logo

Tursab ID: 9873

Sevgililer Günü Prag | PGS ile

  • Nice yazarın, müzisyenin, sanatçının evi, ilham perisi olan Prag'da eşi bulunmaz dakikalar sizleri bekliyor.

  • Nazım Hikmet'in vazgeçemediği 122 yıllık Slavya Kahvesi'nde kahve keyfini sakın kaçırmayın!

  • Eski şehir meydanına açılan arnavut kaldırımlı sokaklarından, Şarl Köprüsü'ne uzanan Vltava Nehri boyunca keyifli bir yürüyüş yapabilirsiniz.

  • Kafka'nın mezarı, dünyada benzeri olmayan Hanuş Usta'nın elleriyle yaptığı 6 asırlık astronomik saatini görmenizi tavsiye ederiz

Rezervasyon Talep Formu

199

Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Galeri
Ödeme Koşulları

1.Gün İSTANBUL - PRAG

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde Pegasus Havayolları kontuarında siz değerli misafirlerimizle saat 09:30’da buluşma.  Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının PC301 saat 12:55’de Prag’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından 14:40’da Prag’a varışın ardından havaalanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu için alandan ayrılış. Sehir turumuzda Küçük Mahalle , Charles IV. köprüsü, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelimize transfer. Akşam ise dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından  ekstra olarak düzenlenecek olan Vlatava Nehri Tekne turuna katılabilirler (35 Euro). Prag’ı ortadan ikiye bölen ve şehre hayat veren kanallarıyla meşhur Vltava Nehri üzerinde özel teknemizle açık büfe yemekli, canlı müzikli masal şehir Prag’ın gündüz ve gece görüntülerini, Panama ve Süveyş Kanallarına benzeyen kanal geçişleriyle birlikte unutulmaz bir gece yaşayacaksınız. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

2.Gün PRAG

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından  ekstra olarak düzenlenecek Karlovy Vary turuna katılabilirler (55 Euro) . 17. ve 18. Yüzyılda Avrupa sosyetesinin ve devlet adamlarının uğrak şehri olan Karlovy Vary’nin eşsiz tabiatı içinde, yan yana inşa edilmiş onlarca muhteşem sarayı, Atatürk’ün 1918 de kaldığı oteli, Dvorak`ın Mozart`ın ,Göethe`nin Beethoven`ın, Rus Çarı Büyük Petro’nun ve Puşkin`in evlerini gördükten sonra 12 farklı suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edeceğiz. Serbest zamanınızda kristal, porselen, granat, kehribar taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı mağazalarda geçirebilirsiniz. Gezimizin ardından otelimize dönüyoruz. Akşam ise dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Çek Gecesi turuna katılabilirler(50 Euro). Prag'ın yerel restoranların da Çekya’ya özgü müzik, folk danslar eşliğinde Çek mutfağının güzel tatları ile eğlenceli bir gece geçireceksiniz. Geceme otelimizde.

 

3.Gün PRAG

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Dresden Turuna ( Almanya )  turuna katılabilirler (60 Euro). Akşam dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Orta Çağ Gecesine (yemekli, içkili, müzikli eğlence programı) katılabilirler(55 Euro). Geceleme otelimizde.

 

4.Gün PRAG –İSTANBUL

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardında serbest zaman. Tur sonrası uçuş saatimize bağlı olarak havalimanına transfer. Bilet ve bagaj işlemleri sonrası Pegasus Havayolları’nın PC302 nolu seferi ile saat 14:00’de İstanbul’a hareket saat 18:40’da İstanbul’da varış ve turumuzun sonu. Turumuzun sonunda görüş, istek, teşekkür ve şikayetlerinizi LÜTFEN ! [email protected] adresine gönderiniz… (Daha İyi Hizmet Verebilmemiz Amacı ile)

*Uçak biletleri
*Otel konaklamaları (3*)
*Transferler
*Panaromik şehir turları
*PERA profesyonel rehberlik hizmeti
*Zorunlu sigorta
*KDV
*Sabah kahvaltıları