Logo

Tursab ID: 9873

Yedigöller Aladağlar Abant Turu

Rezervasyon Talep Formu

699 ₺

549

Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Dahil Olmayan Hizmetler
Galeri
Ödeme Koşulları

1.Gün Cumartesi : SAPANCA MAŞUKİYE ABANT TURU
06:30 -- Beylikdüzü Migros
07:00 -- İncirli Metrobüs Boyner Önü
07:30 -- Mecidiyeköy Pera Tur Ofis Önü
08:00 -- Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
08:15 -- Kartal Köprüsü
08:30 -- Çayırova Mc Donald's Önü
09:00 -- İzmit Halk Evi 
Sabah belirttiğimiz kalkış noktalarında buluştuktan sonra  lüks otobüslerimiz ile  hareketle doğa turlarımız arasında yer alan seyahatimize başlıyoruz. kahvaltımızı almak üzere Maşukiye'ye varıyoruz. Maşukiye'de alacağımız kahvaltının ardından Sapanca Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. Rehberimizin Sapanca Gölü hakkında vereceği bilgilerin ardından serbest zaman. Serbest zamanın ardından Abant’a doğru hareket ediyoruz. Doğanın eşsiz yaratıcılığı ve ortaya çıkan muhteşem manzaraya şahit olmaya başlıyorsunuz. Öncelikle Abant Gölü çevresinde bir yürüyüşümüz olacak. Göl çevresindeki yürüyüşümüz esnasında hayatınız boyunca unutamayacağınız fotoğraf karelerini yakalayıp çektiğinizde anılarınızın en güzellerinden biri olarak kalacağından emin olabilirsiniz. Dileyenler köy pazarında alışveriş yapabilir, faytona binme şansını yakalayabilir. (Ekstra) gezimiz sonrası Otelimize varış akşam yemeği ve konaklama.

2.Gün Pazar YEDİGÖLLER MİLLİ PARKI 

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası otobüsümüz sizleri alarak maşukiyede doyamadığımız Atv Zipline veya doğa yürüyüşü için maşukiye alabalık vadisine hareket ediyoruz. Burada rehberimizin vereceği serbest zaman sonrası, Yedigöllerde ilk olarak   orman içi parkurlarda yaklaşık 2 saat devam edecek olan yürüyüşümüze başlıyoruz. Parkur boyunca uygun noktalarda molalar vererek fotograf çekmek isteyenler için zaman verip tekrar piknik alanına dönüyoruz. Öğle yemeği hazır olana kadar 2 saat serbest zamanımız var. Dileyenler bu 2 saati dinlenerek geçirebilir ya da göl çevresinde kısa yürüyüşler yapabilir. Öğle yemeğinde hepbirlikte sucuk barbekü yapıyoruz (Ekstra)  Yemek sonrası Saat 16.00'e kadar serbest zaman verip daha sonra toplanarak Milli Parka veda edip İstanbul'a doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde Yedigöller vadisini kuşbakışı gören manzara noktalarında kısa fotograf molaları veriyoruz. Uygun hava yol şartlarında saat 21.00 gibi İstanbul'dayız. Bir başka Peratur organizasyonunda buluşmak üzere sizlere veda ediyoruz.

 BÖLGE BİLGİSİ : Bolu'ya 42 km uzaklıkta bulunun Yedigöller Mili Parkı, irili ufaklı yedi gölden oluşuyor (Adı gibi :) Vadi önünün heyelanlarla kapanması ile oluşan göller, Sazlıgöl, İncegöl, Nazlıgöl, Küçükgöl, Deringöl, Büyükgöl ve Seringöl isimleri ile anılıyor. Göllerin çevresi kayın, meşe, gürgen, kızılağaç, dişbudak, karaağaç, ıhlamur gibi geniş yapraklı ağaçlarla ve karaçam, sarıçam, köknar gibi iğne yapraklı ağaçlarla kaplı. Özellikle sonbahar günlerinde sarıdan kızıl tonlara kadar her türlü renge bürünen kayınlar ve diğer geniş yapraklı ağaçlar seyrine doyum olmayan görüntüleri özellikle fotograf meraklıları için güzel kareler sunuyor.

 • Lüx otobüslerle ulaşım
 • Serpme Köy kahvaltısı
 • Ferdi Kaza Ve Mali Mesuliyet Sigortası
 • Milli Park giriş Ücreti
 • Rehberlik hizmeti
 • 1. Gün Otelde akşam Yemeği.
 • 2. Gün sabah kahvaltısı
 • Otelde extra harcamalar
 • Öğlen yemekleri
 • Extra ve Program dışı geziler
 • Tur süresince kişisel harcamalar

Kredi Kartı veya Havale